polski

Taniec nowoczesny / Taniec współczesny / Balet

Jest tancerką, dyplomowanym choreografem, animatorem kultury, organizatorem działań twórczych oraz wychowawcą wypoczynku. 

Swoje pierwsze artystyczne kroki stawiała w wieku 4 lat w Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku, gdzie uczęszczała  na zajęcia plastyczne, taneczne i akrobatyczne. W tym czasie brała udział w licznych konkursach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej, wtedy też zrodziła się w niej artystyczna pasja i od tego czasu nieustannie szkoli się  na rozmaitych warsztatach, wykładach w dziedzinie sztuki, tańca, świadomej pracy z ciałem. Od 2014 roku jest również związana z lęborskim Teatrem Tańca “Jeszcze 5 minut”. 

Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale wokalno- aktorskim, kierunek: Musical i Choreografia, specjalizacja: Choreografia i techniki tańca oraz studium pedagogiczne z metodyką prowadzenia zajęć tanecznych (m. in. z tańca współczesnego, tańca klasycznego, improwizacji ruchowej, prowadzenia dużych zespołów tanecznych) na tej samej uczelni. 

Jako artystyczny świr pragnie dzielić się swoją pasją oraz  zdobytą i zdobywaną wiedzą. Chce zaszczepiać tę pasję w innych.

Julia Świątek

Przejdź do góry strony