Background Image
polski

Tu znajdziesz przestrzeń na aktywność życiową i zawodową

Obiekt FORUM MOSTY to przestrzeń dedykowana dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i rodzinom, osobom młodym oraz dojrzałym stawiającym na rozwój intelektualny, duchowy i fizyczny. Budynek mieści się przy ul. Długiej 42A w miejscowości Mosty, oddalonej o niespełna 1 km od miasta Lęborka. Miejscowość skomunikowana jest z miastem dwiema liniami autobusowymi MZK, a bliskość stacji SKM/ PKP, oddalonej zaledwie o 500 m od obiektu, umożliwia szybką i łatwą komunikację z Trójmiastem oraz Słupskiem.

Obiekt składa się z dwóch modułów. Pierwszy z nich został oddany do użytku we wrześniu 2014 r. Od  zakończenia inwestycji nieprzerwanie mieści się w nim siedziba Niepublicznego Przedszkola „Michałkowo” oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Azymut” w Mostach. Budowę drugiej części obiektu rozpoczęto we wrześniu 2018 r. natomiast zakończenie inwestycji oraz oddanie obiektu miało miejsce w sierpniu 2019 r. Oficjalne otwarcie obiektu nastąpiło 22  września 2019 r. Powierzchnia nowo wybudowanej części obiektu wynosi 1790,68 m2.
FORUM MOSTY to nowoczesny, estetyczny, podążający za obowiązującymi trendami w budownictwie i designie, trzykondygnacyjny budynek usługowy z salą sportowo-widowiskową w bryle, przyległym parkingiem z miejscami postojowymi, zewnętrznym kompleksem boisk oraz terenem zielonym wokół.

FORUM MOSTY jako miejsce, które pragnie skupiać wokół siebie ludzi aktywnych z pasją, dysponuje infrastrukturą oraz terenem umożliwiającym prowadzenie w jej przestrzeni działalności o charakterze sportowo-rekreacyjnym, dydaktycznym, szkoleniowym, biur i gabinetów o profilu leczniczym, doradczym oraz, z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo placówki oświatowej, wszelkiej działalności o profilu społecznym. 

Z przyjemnością podejmiemy współpracę i przyjmiemy pod swój dach wszystkich, którzy wpisują się w naszą koncepcję proklamowania aktywności fizycznej i intelektualnej. 
Osoby i podmioty zainteresowane informujemy, że dysponujemy wolną przestrzenią na prowadzenie w/w działalności lub jej pokrewnej. 
Do dyspozycji zainteresowanych pozostawiliśmy pomieszczenia na parterze o powierzchni użytkowej 74m2 i 129 m2 (bezpośredni dostęp od ulicy Długiej, witryna wejściowa na ścianie frontowej) oraz na 3 kondygnacji budynku o powierzchni użytkowej 29,76 m2 , 50,8 m2, 57,09 m2 , 57,16 m2 , 57,56 m2

Rzut kondygnacji dla L.0.1 i L.0.2

Lokal użytkowy L.0.1

Lokal przeznaczony na działalność handlową i usługową o powierzchni 123,6 m2  oraz północno- wschodniej ekspozycji na słońce. Lokal posiada wejście od ul. Długiej (front budynku) oraz dodatkowe wejście boczne od strony wschodniej. Do lokalu prowadzą wygodne szerokie schody oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych bądź z wózkiem dziecięcym Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych lokali pod wynajem oraz adaptacji do potrzeb klienta.

Lokal użytkowy L.0.2

Lokal przeznaczony na działalność handlową i usługową o powierzchni 72,27 m2  oraz zachodnio-północnej ekspozycji na słońce. Lokal posiada wejście od ul. Długiej (front budynku). Do lokalu prowadzą wygodne szerokie schody oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych bądź z wózkiem dziecięcym. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych lokali pod wynajem oraz adaptacji do potrzeb klienta.

Rzut kondygnacji dla L.3.1 - L.3.5

Lokal użytkowy L.3.1

Lokal usytuowany na 2 piętrze obiektu o powierzchni 29,76 m2 oraz wschodniej ekspozycji okna. Do pomieszczenia wiedzie wewnętrzna klatka schodowa. Lokal o wspólnej części sanitarnej oraz ciągu komunikacyjnym.

Lokal użytkowy L.3.2

Lokal usytuowany na 2 piętrze obiektu o powierzchni 50,8 m2 oraz południowo- wschodniej ekspozycji na słońce. Pomieszczenie doświetlają trzy duże okna. Do pomieszczenia wiedzie wewnętrzna klatka schodowa. Lokal o wspólnej części sanitarnej oraz ciągu komunikacyjnym.

Lokal użytkowy L.3.3

Lokal usytuowany na 2 piętrze obiektu o powierzchni 57,16 m2 oraz południowo -zachodniej ekspozycji na słońce. Lokal widny o dwóch dużych oknach. Do pomieszczenia wiedzie wewnętrzna klatka schodowa. Lokal o wspólnej części sanitarnej  oraz ciągu komunikacyjnym.

Lokal użytkowy L.3.4

Lokal usytuowany na 2 piętrze obiektu o powierzchni 57,09 m2 oraz  zachodniej ekspozycji na słońce. Do pomieszczenia wiedzie wewnętrzna klatka schodowa. Lokal o wspólnej części sanitarnej oraz ciągu komunikacyjnym.

Lokal użytkowy L.3.5

Lokal usytuowany na 2 piętrze obiektu o powierzchni 57,56 m2 oraz  pólnocno- zachodniej ekspozycji na słońce. Do pomieszczenia wiedzie wewnętrzna klatka schodowa. Lokal o wspólnej części sanitarnej oraz ciągu komunikacyjnym.

Dojazd do obiektu

Dojazd do obiektu:
•  od strony Lęborka:
- samochód - ul. Gdańska ->bezpośredni zjazd na ul. Długą
- autobus miejski ZKM - linia 1 lub 4
•  od strony Trójmiasta / Słupska:
- samochód - trasa S6 -> zjazd na ul. Witosa przez ul. Piaskową do ul. Długiej (długość       trasy od skrzyżowania z S6 – ok.1km)  
- kolejka SKM do stacji Lębork – Mosty, następnie trasą pieszą długości ok. 500 m.

Charakterystyka oferowanej powierzchni

Charakterystyka oferowanej powierzchni

Współpraca

W przypadku zainteresowania współpracą informujemy, że Wynajmujący dopuszcza możliwość adaptacji wynajmowanych pomieszczeń przez Najemców na własne potrzeby i we własnym zakresie, bądź odpłatnie za jego pośrednictwem. 

Charakterystyka oferowanej powierzchni: 
• wejście główne od ul. Długiej (ekspozycja północna)
• niezależne wejście z przodu i z tyłu obiektu
• moduł sanitarny na każdej kondygnacji
• część pomieszczeń podlegających najmowi z widokiem na ul. Długą, inne z widokiem na sąsiednią zabudowę (niska zabudowa jednorodzinna)
• pomieszczenia jasne, doświetlone światłem dziennym za sprawą dużych okien (ekspozycja okien w zależności od pomieszczenia północna, wschodnia, południowo- zachodnia lub zachodnia)
• obiekt monitorowany

Warunki umowy najmu

Warunki umowy najmu

Warunki umowy najmu

Główne warunki umowy najmu:
• okres najmu - min. 2 lata z opcją kolejnych lat
• stawka za powierzchnię najmu : 20 PLN/m2 + VAT
• stawka za powierzchnię wspólną  …?.....PLN/m2 
• opłaty dodatkowe – usługa serwisowa* w wysokości ….. PLN/m2 + energia elektryczna wg zużycia  

*Usługi wchodzące w skład usługi serwisowej: 
• sprzątanie powierzchni wspólnej obiektu, 
• wywóz śmieci, 
• obsługa techniczna i konserwacja urządzeń technicznych na powierzchniach wspólnych obiektu,
• utrzymanie porządku i czystości na zewnątrz budynku, odśnieżanie, 
• ochrona fizyczna obiektu,
• energia elektryczna zużyta na oświetlenie i wentylowanie oraz pracę urządzeń znajdujących się na powierzchni wspólnej obiektu, 
• zużycie wody i odprowadzanie ścieków bytowych w Przedmiocie Najmu,
• składki na ubezpieczenie z tytułu zawartych umów ubezpieczenia obiektu, 
• podatki związane z budynkiem zapłacone przez Wynajmującego, 
• zarządzanie obiektem.

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Dominika Bardowska

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
 

Michałkowo / Azymut

Michałkowo / Azymut

Forum - jeden adres wiele możliwości

Jeśli jesteś rodzicem, szukasz miejsca godnego swoich dzieci oraz ludzi z pasją, którym chciałbyś powierzyć nie tylko kształcenie, ale przede wszystkim kształtowanie swojego dziecka, to nie mogłeś trafić lepiej. Dziecko w centrum wszechświata, indywidualne podejście, odkrywanie i rozwijanie nowych pasji i zainteresowań, nowoczesna metoda nauczania poprzez tłumaczenie zasad funkcjonowania świata i życia w świecie, zgodne z zasadą poszanowania innych, to dewiza Niepublicznego Przedszkola Michałkowo oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Azymut w Mostach, mieszczących się w naszym obiekcie. Twoje dziecko, pod jednym przyjaznym adresem może spędzić co najmniej 12 kolejnych lat swojego życia, jakże ważnych z punktu widzenia rozwoju dziecka. To tu nawiąże swoje pierwsze znajomości, pozna i zrozumie otaczający je świat, nauczy się pracy we współpracy, ale przede wszystkim znajdzie poczucie bezpieczeństwa i pozna swoją niezaprzeczalną, indywidualną, jedyną w swoim rodzaju wartość. Uzbrojone w wiedzę, świadome swoich mocnych stron oraz wyposażone w pakiet umiejętności niezbędnych do pokonywania codziennych trudności i dźwigania osiąganych sukcesów, z łatwością wkroczy w kolejny etap swojego życia, a przedszkole i szkoła, z których wyszło, do końca będą trzymały za nie mocno kciuki!

Project Dance Studio

Project Dance Studio

Szkoła tańca dla każdego

Ponoć tańczyć każdy może, ale nie każdy potrafi....Nic bardziej mylnego!
U nas zatańczą Ci, którzy muzykę czują, rozumieją i w kołysaniu się w jej takt odnajdują przyjemność, jak i Ci którym muzyka w tańcu w ogóle nie przeszkadza ;-). Dawanie przyjemności to też przyjemność. Każdy daje jak potrafi – PROJECT DANCE STUDIO robi to zawodowo w zakresie tańca. Żądnych pląsów na parkiecie, amatorów tańców indywidualnych oraz zwolenników tańca w objęciach zapraszamy pod nasz adres.
Project Dance Studio istnieje od marca 2012 r. Założycielką Studia jest Tancerka, Choreograf - Marta Szulc. Studio oferuje naukę tańca zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych jak i par oraz naukę pierwszego tańca, a także lekcje indywidualne. Do tej pory na wspólne spotkania można było liczyć jedynie w Wejherowie w siedzibie PDS, od teraz szkoła ma dwie lokalizacje - jedną z nich jesteśmy My!

Project Dance Studio to miejsce, w którym taniec jest czymś więcej niż modą i rywalizacją, to miejsce miłości do tańca i do samego siebie, to miejsce budowane dla Was i dzięki Wam. Jeśli jeszcze siebie nie pokochałeś, to z nami jest to tylko kwestia czasu. Twój umysł stanie się Twoim sprzymierzeńcem, a ciało Twoją świątynią. 
Zrób coś dla siebie - dołącz do Project Dance Studio

Integracja

Integracja

Forum Mosty - aktywność na najwyższym poziomie

Rywalizacja to cecha, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Proponujemy wynieść ją wraz z nagromadzonymi emocjami poza mury firmy i przenieść na grunt rywalizacji sportowej. 
Wszelka aktywność fizyczna to gwarancja witalności i energii pracowników, wzrostu zaangażowania w pracę oraz jej lepszą efektywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, mniejsza absencja chorobowa oraz zacieśnienie relacji w ramach integracji zawodowej. 
Integracja zawodowa, zrozumienie drugiego człowieka i otaczającego go świata oraz otwartość na kompromis, to z kolei cechy, które często stanowią o sukcesie, a w ich wypracowaniu i umocnieniu zdecydowanie pomaga sport zespołowy lub partnerski.
Obiekt FORUM MOSTY oferuje wynajem hali sportowej dla podnoszenia aktywności fizycznej w zakresie piłki siatkowej, koszykowej, ręcznej, badmintona, tenisa ziemnego oraz wspinaczki rekreacyjnej. 
Infrastruktura obiektu daje możliwość prowadzenia rozgrywek na pełnowymiarowych boiskach do piłki siatkowej, tenisa ziemnego oraz pozwala zmierzyć się ze swoimi słabościami na ściance wspinaczkowej o różnorodnej formacji z różnymi stopniami trudności dróg wspinaczkowych. Obiekt wyposażony został w zaplecze sanitarne tj. szatnie z łazienkami i prysznicami. 
FORUM MOSTY to miejsce zarówno dla pasjonatów i entuzjastów sportów zespołowych, jak i dla charakternych indywidualistów - zapalonych amatorów wspinaczki, tych doświadczonych oraz tych, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym niełatwym, ale jakże wyjątkowym i przyjemnym sportem. 

Koszt wynajmu: 100 PLN /60 min.

Przejdź do góry strony