polski

Aktywność na najwyższym poziomie

Rywalizacja to cecha, która towarzyszy nam w codziennym życiu. Proponujemy wynieść ją wraz z nagromadzonymi emocjami poza mury firmy i przenieść na grunt rywalizacji sportowej. 
Wszelka aktywność fizyczna to gwarancja witalności i energii pracowników, wzrostu zaangażowania w pracę oraz jej lepszą efektywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, mniejsza absencja chorobowa oraz zacieśnienie relacji w ramach integracji zawodowej. 
Integracja zawodowa, zrozumienie drugiego człowieka i otaczającego go świata oraz otwartość na kompromis, to z kolei cechy, które często stanowią o sukcesie, a w ich wypracowaniu i umocnieniu zdecydowanie pomaga sport zespołowy lub partnerski.
Obiekt FORUM MOSTY oferuje wynajem hali sportowej dla podnoszenia aktywności fizycznej w zakresie piłki siatkowej, koszykowej, ręcznej, badmintona, tenisa ziemnego oraz wspinaczki rekreacyjnej. 
Infrastruktura obiektu daje możliwość prowadzenia rozgrywek na pełnowymiarowych boiskach do piłki siatkowej, tenisa ziemnego oraz pozwala zmierzyć się ze swoimi słabościami na ściance wspinaczkowej o różnorodnej formacji z różnymi stopniami trudności dróg wspinaczkowych. Obiekt wyposażony został w zaplecze sanitarne tj. szatnie z łazienkami i prysznicami. 
FORUM MOSTY to miejsce zarówno dla pasjonatów i entuzjastów sportów zespołowych, jak i dla charakternych indywidualistów - zapalonych amatorów wspinaczki, tych doświadczonych oraz tych, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym niełatwym, ale jakże wyjątkowym i przyjemnym sportem. 

Aktywność na najwyższym poziomie
Aktywność na najwyższym poziomie
Aktywność na najwyższym poziomie
Aktywność na najwyższym poziomie

Przejdź do góry strony