polski

Project Dance Studio istnieje od marca 2012 r. Założycielką Studia jest Tancerka, Choreograf - Marta Szulc. Studio oferuje naukę tańca zarówno dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W ofercie znajdziecie również lekcje indywidualne oraz zajęcia dedykowane parom, w tym naukę pierwszego tańca.

Studio Tańca, w którym taniec jest czymś więcej niż modą i rywalizacją. Miejsce budowane dla Was i dzięki Wam. 
Przyjdź i dołącz do naszej rodziny.

Jesteś zainteresowany, masz pytania? Napisz, zadzwoń, znajdź nas na Facebook`u:
tel. 794 480 984
e-mail: info@projectdancestudio.pl
FB Project Dance Studio Lębork

Instruktorzy

Taniec nowoczesny

Taniec nowoczesny

TANIEC NOWOCZESNY, to doskonały sposób, by spożytkować energię twojego malucha. Taniec to świetna zabawa dla wielu dzieci. Taniec nowoczesny nie oznacza jednorodnego rodzaju tańca. To połączenie kilku tańców, które powstały już w XX wieku. Taniec nowoczesny łączy w sobie style takie jak: taniec hip-hop, electric boogie, breakdance, disco, taniec funky, show dance, elementy baletowe.
Zajęcia taneczne uczą również wytrwałości, koncentracji i zasad funkcjonowania w grupie. Dla wielu dzieci są ogromną szansą na odnalezienie pasji i przełamanie nieśmiałości.

Balet

Balet

TANIEC WSPÓŁCZESNY/BALET bazuje na technice baletowej, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad. Jest mieszaniną wielu tańców jak na przykład: modern dance, taniec nowoczesny, taniec jazzowy, a nawet niektóre z tańców towarzyskich. W choreografii mogą mieć także miejsce elementy akrobatyki. Jednak głównym źródłem tego tańca jest taniec klasyczny, znany jako balet. Taniec ten kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. 

Dancehall/ Twerk

Dancehall/ Twerk

DANCEHALL/ TWERK, czyli jamajski „taniec ulicy” wywodzący się z muzycznego nurtu o tej samej nazwie, w krótkim czasie podbił serca tancerzy na całym świecie. To energiczny styl tańca, w którym każdy ma szansę wyrazić swoją osobowość. Taniec bazuje na płynnych ruchach całego ciała, izolacjach i odpowiednim feelingu. Bardziej od wieku, budowy ciała czy predyspozycji ważne jest, aby poczuć ducha i naturę dancehallu- tym właśnie zajmiemy się na zajęciach! Regularne treningi rzeźbią sylwetkę, wzmacniają mięśnie poszczególnych partii ciała, nadają ruchom precyzję i większą płynność. Ucząc się tego stylu poczujesz się pewnie, kobieco oraz dostaniesz dawkę pozytywnej energii.

Street/Breakdance

Street/Breakdance

STREET/  BREAKDANCE to zajęcia taneczno-ruchowe stawiające nacisk na rozwój kreatywności u adeptów tego stylu tańca, poprzez słuchanie muzyki i dostosowywania odpowiednich ruchów do jej brzmienia. Każde zajęcia to spora dawka wiedzy na temat muzyki oraz sztuki tańca, a dodatkowo ćwiczenia rozciągająco siłowe budujące sprawność fizyczną, dzięki której uczenie się nowych figur tanecznych staje się znacznie łatwiejsze.BreakDance to zdecydowanie nie łatwy, ale jakże motywujący styl, który uczy wytrwałości, cierpliwości i konsekwencji. Na pierwsze efekty trzeba poczekać- ale regularna ciężka praca przynosi tu spektakularne i zaskakujące rezulataty!

ZUMBA

ZUMBA

ZUMBA, to zdecydowanie mieszanka wybuchowa łącząca w sobie taniec i aerobik. W naszych wyczerpujących i energetycznych układach tanecznych znajdziecie przede wszystkim elementy gorących latynoskich tańców tj. samba, salsa, merengue, mamba, flamenco i tango,  a także elementy hip-hopu, sztuk walki, bollywood oraz  tańca brzucha. ZUMBA to chyba najbardziej multidyscyplinarna aktywność taneczno-ruchowa, która kształtuje ciało i charakter, podnosi morale i poziom samozadowolenia przy jednoczesnym spadku sił! ;-) Tu można się pozytywnie zmęczyć!

Salsa solo

Salsa solo

SALSA SOLO to kurs dedykowany Paniom. Zajęcia rozwijające kobiece ruchy, poczucie rytmu oraz koordynację.
Po kursie nabierzesz pewności siebie i większej otwartości w tańcu. Na zajęciach kładziemy nacisk na rozwijanie świadomości ciała, na pracę klatki piersiowej, bioder i rąk. Wszystko to odbywać się będzie w rytmach muzyki latynoamerykańskiej. 
Na każdych zajęciach gwarantujemy dobrą zabawę.
Sexy Dance

Sexy Dance

SEXY DANCE, na tych zajęciach uczestniczki kursu będą uczyć się, jak wydobyć z siebie drzemiącą w nich kobiecość oraz zmysłowość.
Nasze zajęcia to podróż, podczas której, poprzez choreografie pełne emocji, będziemy odkrywać za każdym razem coś nowego i fascynującego.
Na tym kursie poznasz możliwości swojego ciała, nabierzesz pewności siebie i pokonasz nieśmiałość.
Pierwszy taniec

Pierwszy taniec

PIERWSZY TANIEC, to doskonałe rozpoczęcie przyjęcia weselnego. Chcesz zaskoczyć rodzinę i przyjaciół? Zależy Wam aby swobodnie przetańczyć całą noc?
Przygotujcie się do tego dnia z Project Dance Studio. 
Sprawimy, że te spotkania będą nie tylko lekcjami tańca, ale także okażą się cudownymi randkami. 
 


 

 

 

W ofercie lekcje indywidualne, dostosowane czasowo do potrzeb i możliwości kursantów.

Dane kontaktowe do zapisów:
nr tel. 794 480 984
e-mail: info@projectdancestudio.pl
FB Project Dance Studio Lębork

Grafik zajęć

 

 

 

Grafik zajęć
Cennik

Przejdź do góry strony